Loading…

Prekëse: Momenti kur 44 vjeçari sheh ngjyrat për herë të parë në jetën e tij

  • 11/07/2020 | 15:49

Prekëse: Momenti kur 44 vjeçari sheh ngjyrat për herë të parë në jetën e tij

Dan Brogger, 44 vjeçarit, nga Kalifornia, iu ndryshua bota kur vendosi syzet speciale për t’i parë ngjyrat.


Syzet që kushtojnë 350 dollarë u lejojnë njerëzve si Dan të shohin ngjyrat gjallërisht, me specifikat që u japin shumë prej atyre njerëzve mundësinë që në të vërtetë të shohin ngjyrat për herë të parë.

Para se të provonte syzet, Dan kurrë nuk kishte qenë në gjendje të shihte apo identifikojë ngjyrat, por në mënyrë të jashtëzakonshme në video, ai papritmas është në gjendje të rendisë hijet e çdo tullumbace para tij, si dhe të shohë lulet e bukura në kopshtin e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë