Loading…

Prekëse: Para se ta lëshojnë Kosovën, dy vajzat e vogla përshëndeten me shokët e shoqet e klasës

  • 31/03/2023 | 18:58

Prekëse: Para se ta lëshojnë Kosovën, dy vajzat e vogla përshëndeten me shokët e shoqet e klasës

Vazhdon migrimi i kosovarëve drejt vendeve evropiane.


Së fundi, një rast tjetër ikjeje është regjistruar, ku janë parë dy vajzat e vogla, Xhenisa dhe Almisa, teksa përshëndeten me shokët e shoqet, përcjell lajmi.net.

“Gurbeti të ndanë nga familja, shkolla, mësuesi si dhe shokët dhe shoqet e klasës … pra kjo është jeta !!”, shkroi mes tjerash ky familjar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë