Loading…

Prekëse: Qëndron 7 orë para spitali për të përshëndetur nga diritarja nënën e sëmurë

  • 25/11/2020 | 12:33

Prekëse: Qëndron 7 orë para spitali për të përshëndetur nga diritarja nënën e sëmurë

Koronavirusi ka bërë që shumë fëmiijë të nahen me prindërit e tyre, për një kohë të gjatë, por edhe përgjithmonë, shkruan Gazeta Metro.


Një fotografi e shkrepur në  Como të Italisë tregon një vajzë e cila qëndron 7 orë mbi tavanin e veturës për të përshëndetur nënën në spital.

Fotografinë e ka bërë Salvatore Amura.

“Në këtë situatë ndodh të shohësh familjarë dhe miq të cilët përpiqen të përshëndesin njërëzit e tyre, ti bëjnë ata ti ndjejnë afër , kjo është një fotografi që e bën zemrën të ndjejë. Vajza qëndrone aty dhe nuk dorëzohej nga ora 10 e mëngjesit, deri në 5 pasdite , momenti kur unë bëra foton. Shpresojë që kjo situatë të mbarojë e çdo gjë të kthehet normalitetit”, ka shkruar Salvadores në Facebook./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë