Loading…

Premier Liga angleze rikthehet me disa takime interesante

  • 21/11/2020 | 12:27

Premier Liga angleze rikthehet me disa takime interesante

Sot vazhdon Premier Liga angleze me disa përballje interesante, ku ndër to vlen të përmendet takimi mes dy trajnerëve Pep Guardiola dhe Jose Mourinho.

Ndër ndeshjet më interesante të programit të sotëm padyshim që është derbi mes Tottenham Hotspur dhe Manchester CItyt. Ndeshja zhvillohet me fillim nga ora 18:30 në stadiumin “Tottenham Hotspur Stadium”.

Orari i ndeshjeve të sotme në kuadër të Premier Ligës është i bashkangjitur më poshtë.

Newcastle United (13) – Chelsea (5), 13:30 (St. James’ Park)

Aston Villa (6) – Brighton (16), 16:00 (Villa Park)

Tottenham Hotspur (2) – Manchester City (10), 18:30 (Tottenham Hotspur Stadium)

Manchester United (14) – West Brom (18), 21:00 (Old Trafford)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë