Loading…

Presidenti francez qëllohet me vezë: I riu përfundon në duart e sigurimit

  • 27/09/2021 | 13:22

Presidenti francez qëllohet me vezë: I riu përfundon në duart e sigurimit

Presidenti francez Emmanuel Macron është bërë sërish pjesë e një incidenti.


Këtë herë ai u qëllua me një vezë, e cila nuk u thye.

Ngjarja ka ndodhur në kohën kur Macron ishte viktimë e një hedhje veze.

I riu u arrestua nga shërbimet e sigurisë së presidentit të Francës.

Për të parë videon klikoni KËTU

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë