Loading…

Presidenti ngushëllon familjen Dehari

  • 08/11/2016 | 14:43

Presidenti ngushëllon familjen Dehari

Një telegram ngushëllimi për familjen Dehari ka shkuar edhe nga presidenti i vendit Hashim Thaçi. Ai, ka ngushëlluar familjen për ndarjen tragjike nga jeta e të birit të tyre, Astrit Deharit.

Këtë për “Telegraf” e ka konfirmuar zyra për media e presidentit Thaçi.

“Telegrami është i protokolluar dhe është dërguar në adresë të familjes, sipas protokollit”, thuhet në përgjigjen e tyre./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë