Loading…

Presidenti shqiptar pret ministrin e Kosovës

  • 12/04/2017 | 10:09

Presidenti shqiptar pret ministrin e Kosovës

Bujar Nishani, president shqiptar, do të pres sot në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj.


Kështu kanë bërë të ditur zyra për informim e presidentit të Shqipërisë në një njoftim për media.

“Ju njoftojmë se sot dt. 12 prill 2017, ora 11:00 Presidenti i Republikës, Bujar Nishani do të zhvillojë një takim me Ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj. (vendi: Presidencë)”, thuhet në njoftim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë