Loading…

Presidentin kinez nuk e mbajnë këmbët: Rrëzohet para Putinit

  • 10/06/2019 | 09:49

Presidentin kinez nuk e mbajnë këmbët: Rrëzohet para Putinit

Një roje sigurie duhej të kapte Xi Jinping të Kinës, pasi ai gati ra në një skenë para Vladimir Putinit. Videoja tregon momentin kur Presidenti kinez ra pothuajse në pjesën më poshtë në Forumin Ekonomik Ndërkombëtar të Shën Petersburgut

Xi kishte shkuar në skaj të skenës për tu përshëndetur me audiencën përpara se pothuajse të binte.

Megjithatë, për fatin e tij të mirë, ai u “përplas” me turmën, pasi personeli i tij i sigurimit siguroi se Presidenti kinez të ishte në rregull.

Videon mund ta shikoni duke klikuar KËTU./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë