Loading…
Presidentja kroate ia dhuron Trumpit fanellën e Kroacisë |FOTO
  • 11/07/2018 | 17:31

Presidentja kroate ia dhuron Trumpit fanellën e Kroacisë |FOTO

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviq, ia ka dhuruar presidentit të SHBA-së, Donald Trump, fanellën e futbollit të kombëtares kroate, pak para gjysmëfinales së Botërorit ndaj Anglisë.

Fanella e dhuruar për Trumpin mban numrin 9.

Ajo një fanellë të ekipit kombëtar kroat ia ka dhuruar edhe kryeministres britanike Theresa May.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë