‘Presim fitore sonte’: Tifozët e Zalgiris po shijojnë rrugët e Prishtinës, para sfidës ndaj Ballkanit

Me fillim nga ora 20:00 skuadra e Ballkanit sonte do të përballet në kuadër të fazës së parë të Ligës së Kampionëve kundër Zalgiris. Gazeta Metro ka arritur të siguroj pamje të tifozëve lituanes të cilët kanë mbërritur në Prishtinë dhe janë të gatshëm për sonte, transmeton Gazeta Metro. Një ndeshje jashtëzakonisht interesante pritet të zhvillohet … Vazhdoni me leximin e ‘Presim fitore sonte’: Tifozët e Zalgiris po shijojnë rrugët e Prishtinës, para sfidës ndaj Ballkanit