Loading…

Prezantoi letërnjoftimin e falsifikuar, arrestohet në Aeroportin e Prishtinës

  • 06/07/2019 | 18:11

Prezantoi letërnjoftimin e falsifikuar, arrestohet në Aeroportin e Prishtinës

Një shtetas i huaj është arrestuar në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, pasi ka prezantuar letërnjoftimin i cili dyshohet se është i falsifikuar, transmeton Gazeta Metro.

Të dyshuarit me vendim të prokurorit kujdestar, i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë