Loading…
Prezantuesi i njohur i shkruan Ritës: A mund ta bëjmë një bebe |FOTO
  • 10/08/2018 | 11:24

Prezantuesi i njohur i shkruan Ritës: A mund ta bëjmë një bebe |FOTO

Rita Ora çdo herë merr vëmendjen me publikimin e imazheve joshëse në rrjete sociale.


Së fundi, ajo u shfaq tejet atraktive me një imazh nga Italia, veshje me të cilën vinte në pah format trupore, shkruan lajmi.net.

Pas postimit të atij imazhi, Rita pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, por një prej tyre mori vëmdendjen.

Bëhet fjalë për komentin e prezantuesit të njohur, Nicholas Grimshaw, i cili i bëri një pyetje publike Ritës.

“A mund ta bëjmë beben”, ka shkruar ai, duke lënë të kuptohet që është i marrosur pas saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë