Loading…
Prezantuesi i prek të pasmet, modelja e grushton live në emision |VIDEO
  • 21/10/2018 | 16:02

Prezantuesi i prek të pasmet, modelja e grushton live në emision |VIDEO

Ky është momenti kur një modele në bikini grushtoi një prezantues i cili lëshoi dorën e tij në prapanicën e saj, përderisa po demonstronte se si të aplikohet kremi kundër diellit.

Por, Rayssa Teixeiro Melo, që ka shumë fansa në internet për shkak të fotografive të saj që shfaqin trupin, e paralajmëroi prezantuesin që mos ta prekte.

Sapo ai lëshoi dorën e tij në prapanicën e saj, ajo ia hoqi dorën dhe i tha: “Jo, ajo është prapanica ime”..

Ajo më pas përfundoi duke u larguar nga skena dhe duke e quajtur atë një “kloun” para se ta godiste atë.

.

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë