Loading…
Prezantuesi i Top Channel i jep fund beqarisë, martohet me një mashkull
  • 20/08/2018 | 15:56

Prezantuesi i Top Channel i jep fund beqarisë, martohet me një mashkull

Me siguri të gjithë e kujtoni edicionin e fundit të “Top Select”, emisioni i muzikës i prezantuar nga katër të rinj.


Kiara Tito, Ardit Murataj, Liesa Haxhiasllani dhe Mishel Rrena shoqëruan çdo pasdite publikun shqiptar duke i njohur me të rejat më të fundit të muzikës dhe duke mbajtur diskutime interesante me njëri-tjetrin gjatë minutave të transmetimit.

Pas përfundimit të programit, secili prej prezantuesve mori drejtimin e tij në media apo diku tjetër dhe dy djemtë janë shfaqur më pak se vajzat në ekran.

Xing.al ka zbuluar se njëri prej tyre, Mishel Rrena është larguar së fundmi nga Shqipëria dhe ka nisur një jetë të re jashtë vendit.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë