Loading…

Prezantuesja e AAK’së detyrohet të largohet nga skena: I thotë Belegut, s’jam mirë

  • 23/08/2019 | 20:39

Prezantuesja e AAK’së detyrohet të largohet nga skena: I thotë Belegut, s’jam mirë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka prezantuar sot disa aderime, shuma pjesë e show-bizit dhe artistë të njohur.


Mirëpo, një e papritur ndodhi derisa u lexuan emrat e këtyre personalieve.

Prezantuesja e AAK-së për një qast nuk ishte në gjendje të vazhdonte t’i tregonte aderimet. “O, s’jam mirë…”, ishin fjalët e saja drejtuar Erolld Belegut.

Shikoni videon në minutën 19:35.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë