Loading…
Prezantuesja e njohur kroate mban premtimin, fotografohet pa veshje |FOTO
  • 12/07/2018 | 22:10

Prezantuesja e njohur kroate mban premtimin, fotografohet pa veshje |FOTO

Prezantuesja e njohur kroate Ecija Ivusic, kishte premtuar se në rast që Kroacia kalon në gjysmëfinale do të pozonte e zhveshur ndër flamurin e Kroacisë.


Ajo e mbajti fjalën, pozoi ashtu siç premtoi, ndërsa fotografia e saj u bë shumë shpejtë virale, transmeton gazetametro.net

“Nga Kroacia me dashuri, gjithmonë i mbaj premtimet e dhëna”, kishte shkruaj ajo në profilin e saj në Instagram./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë