Loading…

Princi William humb durimin me Netflix, i revoltuar me vendimin e fundit rreth Princeshës Diana

  • 28/10/2021 | 22:50

Princi William humb durimin me Netflix, i revoltuar me vendimin e fundit rreth Princeshës Diana

The Crown aktualisht është duke filmuar sezonin e tij të ardhshëm, pjesë e të cilit do të jetë dhe intervista e bujshme e Princeshës Diana me Martin Bashir në 1995.


Sipas Daily Mail, The Crown do t’i kushtojë “një episod të tërë” intervistës, në të cilën Diana foli për martesën e saj me Princin Charles.

Drama që flet për mbretërimin e Elizabeth dhe marrëdhëniet personale të familjes mbretërore thuhet se po rikrijon momentin kur Diana rrëfeu gjatë intervistës se në martesën e saj kishte ndërhyrë një i tretë.

Mirëpo, kjo nuk është pritur mirë nga Princi William i cili dhe më parë ka dalë kundër kësaj interviste.

Megjithatë, burime për gazetën The Sun janë shprehur se Netflix ka vendosur që të transmetojë episodin e diskutueshëm.

“Krijuesit e The Crown e shohin intervistën si momentin kryesor në serinë e pestë”, tha burimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
mar[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë