Loading…

Prishtina-Liria, formacionet zyrtare

  • 17/09/2023 | 14:54

Prishtina-Liria, formacionet zyrtare

Prishtina dhe Liria do të përballen në kuadër të javë së pestë në Superligën e Kosovës në futboll.


Ndeshja do të zhvillohet në Hajvali, duke filluar nga ora 15:00.

Dy skuadrat me traditë do të synojnë fitoren, me kryeqytetasit që pozicionohen në vendin e katërt me tetë pikë, teksa Liria ka pesë sosh në pozitën e gjashtë.

Formacionet zyrtare:

Prishtina:

Liria:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë