Loading…

Prishtina pret në shtëpi skuadrën norvegjeze – mësohen çmimet e biletave

  • 01/08/2021 | 20:19

Prishtina pret në shtëpi skuadrën norvegjeze – mësohen çmimet e biletave

Prishtina është e vetmja skuadër kosovare që po vazhdon të garojë në arenën ndërkombëtare.


Të udhëhequrit nga trajneri Ramadani arritën të kalojnë skuadrën uellsiane Connah, kurse në raundin e radhës do të kenë një kundërshtarë më të vështirë, përcjell periskopi.

Është skuadra e Bodo/Glimt ajo që do të udhëtojë për në ‘Fadil Vokrri’. Para ndeshjes, skuadra e Prishtinës ka lëshuar një njoftim duke zbuluar çmimet e biletave si dhe vendet ku mund të blihen ato.

E rëndësishme për t’u cekur është ajo se tifozët nuk mund të sigurojnë biletë nëse me vete nuk kanë një dokument identifikimi (letërnjoftim apo pasaportë).

Më poshtë periskopi ua përcjell njoftimin e plotë të FC Prishtinës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë