Loading…

Prishtina shënon golin e dytë kundër Inter Escaldes

  • 25/06/2021 | 21:34

Prishtina shënon golin e dytë kundër Inter Escaldes

“Plisat” me një këmbë në fazën e eliminatoreve.


Skuadra e Prishtinës ka shënuar golin e dytë kundër skuadrës nga Andorra Inter Escaldes, ku për 2:0 ka shënuar përsëri Endrit Krasniqi.

Krasniqi shënon golin e dytë personal në këtë ndeshje, dhe të dytin për Prishtinën në minutën e 58’.

Me këtë rezultat Prishtina është shumë pranë fazës së eliminatoreve, ku atje e pret kampioni i Hungarisë, Ferencvarosi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë