Loading…

Prishtina sot vallëzon

  • 29/04/2017 | 09:07

Prishtina sot vallëzon

Evolution Dance me rastin e Ditës Botërore të Vallëzimit organizon program kulturor me vallëzim që do të mbahet në amfiteatrin e Sheshit ‘Zahir Pajaziti’ më datë 29 prill prej orës 13:00.


Ndërsa pas pas aktivitetve në sheshin “Zahir Pajaziti” vazhdon festa e vallëzimit në  “Morena Bar” ora 22:00 , ku do të ketë: Salsa, Bachata, Kizomba, Reggaeton, Hip Hop, Group Dance, Latin againts Hip Hop Beatels dhe shumë atmosfere.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë