Loading…

Prishtinasi blen pesë vetura nga auto-salloni dhe zhduket, mbetet 82 mijë euro borxh

  • 09/12/2022 | 11:12

Prishtinasi blen pesë vetura nga auto-salloni dhe zhduket, mbetet 82 mijë euro borxh

Një person ka raportuar në polici se një i dyshuar që i ka blerë 5 vetura në sallonin e tij, nuk i ka paguar ende, shkruan Gazeta Metro.


Në Prishtinë ka ndodhur rasti i cili i dyshuari ka blerë vetura në vlerë prej 82,000 euro, mirepo sipas pronarit të sallonit ai nuk e ka bërë ende pagesën .

“Prishtinë, 11.10-04.11.2022 – NN. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se ne auto sallonin e tij, një i dyshuar mashkull kosovar, i ka blerë 5 vetura për të cilat 82,000 € nuk i ka paguar ende.”

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti është në procedurë hetimore nga njësitë kompetente./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë