Loading…

Prishtinasi e parkon ‘Golf 2’ aty ku nuk duhet: Shikoni çfarë bëjnë këta fëmijë

  • 15/09/2019 | 13:55

Prishtinasi e parkon ‘Golf 2’ aty ku nuk duhet: Shikoni çfarë bëjnë këta fëmijë

Një qytetar i Prishtinës parkuar makinën e tij në të njëjtin vend ku fëmijët luajnë basketboll. Rasti ka ndodhur në lagjën ‘Bregu i Diellit’, transmeton Gazeta Metro.


Por edhe pse ai e parkoi veturën nën koshin e basketbollit, kjo nuk i ka ndaluar fëmijët që të luajnë.

Ata e vazhdojnë lojën e tyre edhe pse me vështirësi.

Më poshtë ndiqni videon e publikuar nga një qytetar i Prishtinës./gazetametro.net

Sot pasdite ne parkingun afer Qendres Tregtare ne Bregun e Diellit me bente pershtypje loja e femijeve qe nuk po ndalej edhe pse poshte koshit ndodhej nje veture. Dhe ajo e parkuar ilegalisht, pa edukate, pa etike dhe pa respekt ndaj shoqerise qe ndodhej. Gje qe besoj qe shpreh idiotizmin tone! Popull, vetura nuk parkohet aty ku ty te vie me lehte!

Posted by Bekë Llolluni on Wednesday, 11 September 2019

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë