Loading…

Prishtinasi e rreh ish-gruan: I ikë policisë

  • 22/10/2019 | 11:50

Prishtinasi e rreh ish-gruan: I ikë policisë

Një burrë nga Prishtina e ka rrahur ish-bashkëshorten e tij. Rastin në polici e ka lajmëruar kjo e fundit, shkruan Gazeta Metro.


I njëjti pasi që e kishte kanosur viktimën është larguar në drejtim të panjohur.

Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

“Me datën 21.10.2019 viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se nga ish bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull K/Shqiptar ishte kanosur dhe pas kanosjes i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, shkruhet në njoftim të policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë