Loading…

Prishtinasja lind gjashtënjakë në Zvicër (FOTO)

  • 28/03/2017 | 12:58

Prishtinasja lind gjashtënjakë në Zvicër (FOTO)

Një nënë nga Prishtina ka lindur gjashtë fëmijë.

Në një fotografi të postuar nga Albanews.ch, kjo nënë shihet pranë bebeve të shtrira në divan.

n_1490697367-3571780

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë