Loading…

Prishtinë: Dy gra rrihen në vendin e punës

  • 22/04/2017 | 12:52

Prishtinë: Dy gra rrihen në vendin e punës

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, më saktësisht në sheshin Nëna Terezë është raportuar për një rrahje.


Sipas raportit policor, një burrë është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht dy gra, punëtore në lokalin ku edhe janë rrahur.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore me ç’rast edhe kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë