Loading…

Prishtinë: Momenti kur zjarrfikësit intervenojnë me shpejtësi për të shuar zjarrin

  • 28/06/2019 | 16:29

Prishtinë: Momenti kur zjarrfikësit intervenojnë me shpejtësi për të shuar zjarrin

Një banesë sot është djegur në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë, derisa kulmi i një ndërtese është përfshirë nga flakët, transmeton Gazeta Metro.


Dyshohet se zjarri erdhi nga kulmi si pasojë e cigares, mirëpo ende nuk ka një njoftim zyrtar të policisë.

Metro ka qëndruar gjatë intervenimit të zjarrfikësve për shuarjen e zjarrit dhe brenda minutave zjarri është lokalizuar.

Më poshtë keni edhe pamjet:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë