Loading…

Prishtinë: Nderohen dëshmorët britanikë (Video)

  • 13/11/2016 | 11:13

Prishtinë: Nderohen dëshmorët britanikë (Video)

Ambasada Britanike në Prishtinë ka shënudar sot aktivitetin përkujtimor për nderimin e të gjithë dëshmorëve britanikë.

Aktiviteti është zhvilluar pranë Memorialit të Dëshmorëve Britanikë, në selinë kryesore të KFOR-it në Prishtinë, raporton Kosovapress.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë