Loading…

Prishtinë: Temperaturat deri në -25 gradë

  • 08/01/2017 | 08:14

Prishtinë: Temperaturat deri në -25 gradë

Mëngjesin e sotëm gjithçka është ngrirë. Temperaturat e ulëta kanë bërë që edhe rrugët te jenë vështirë të kalueshme.

Në mëngjes është shënuar temperaturë -25 gradë derisa edhe gjatë ditës pritet të jetë më e ulëta -18 gradë.

Ditët në vijim vendi do të vazhdojë të mbetët nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë