Loading…

Prishtinë: Tre shtetas sirian sulmohen me thikë, theren në fytyrë e kokë

  • 28/10/2021 | 09:11

Prishtinë: Tre shtetas sirian sulmohen me thikë, theren në fytyrë e kokë

Të shtëna me armë pati mbrëmjen e kaluar në Prishtinë.

Është raportuat se në hapësirat e një hoteli nga të dy të dyshuar meshkuj, shtetas të huaj, tre viktimat shtetas sirian kanë pësuar lëndime trupore.

Të njëjtit dyshohet të jenë sulmuar me mjete të mprehta-thikë, transmeton lajmi.net.

Viktimat kanë marrë lëndime në pjesë të ndryshme të fytyrës dhe kokës.

Më pas të njëjtit janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, kurse rasti është duke u hetuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë