‘Prisnim t’i rrezikonte edhe ekipet e mëdha’: Gazetari anglez flet për periudhën e Rashicës te Norwich City

Në korrik të 2021 Milot Rashica u transferua nga Werder Bremen te Norwich City. Atë kohë transferimi i tij në ligën më të fortë në botë kishte bërë bujë të madhe dhe normalisht pritshmëritë për të kishin qenë mjaft të mëdha. Megjithatë, anësori kosovar nuk arriti të tregoj kualitetin e tij. Pse nuk u ambientua … Vazhdoni me leximin e ‘Prisnim t’i rrezikonte edhe ekipet e mëdha’: Gazetari anglez flet për periudhën e Rashicës te Norwich City