Loading…

Pritje deri në 4 orë në pikat kufitare për të dalë nga Kosova

  • 13/08/2022 | 17:00

Pritje deri në 4 orë në pikat kufitare për të dalë nga Kosova

Mëgimtarët të cilat kanë ardhur në Kosovë po kthehen në vendet nga kanë ardhur.


E pritjeve të gjata në pikat kufitare nuk i shpëtuan as duke e lënë Kosovën.

Sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhimme Kufitar, pritjet për të dalë nga Kosova janë deri në 4 orë.

Në pikën kufitare pritjet për të dalë nga Kosova janë deri në 4 orë, derisa te Dheu i Bardhë pritjet janë mbi 2 orë.

Situata hiç më mirë nuk është as në Jarinje, ku pritjet janë deri mbi 2 orë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë