Loading…

Pritje të gjata të mërgimtarëve në Merdarë (Video)

  • 28/07/2017 | 20:17

Pritje të gjata të mërgimtarëve në Merdarë (Video)

Në vendkalimin kufitar Kosovë-Serbi të premten kishte kolona në të dyja anët.


Në hyrje të Kosovës bashkatdhetarët kanë pritur deri në 3 orë kurse ne dalje pritjet janë deri në 2 orë e gjysmë.

Policia e Kosovës sërish iu ka bërë thirrje bashkatdhetarëve që të shfrytëzojnë edhe pikat tjera të kufirit mes Kosovës dhe Serbisë pasi në Merdarë janë duke u zhvilluar punimet në vendkalimin kufitar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë