Loading…

Pritjes i erdhi fundi: Genta dhe Usta bëhen prindër

  • 21/01/2022 | 15:14

Pritjes i erdhi fundi: Genta dhe Usta bëhen prindër

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Genta Ismajli është bërë nënë për herë të parë me binjakë, një vajzë dhe një djalë.


Lajmin e ka konfirmuar një burim i afërt i këngëtares për Koha.net.

Mësohet se këngëtarja ka disa ditë që është bërë nënë.

Sipas burimit Genta dhe bashkëshorti i saj turk, Ustan kanë vendosur t’i mbajnë fëmijët larg medieve.

“Genta po mundohet t’i mbaj fëmijët sa më larg medieve. Fokusi i saj momental është tek kënga që ajo ka publikuar, këngë kjo që është realizuar kohë më parë gjatë shtatzënisë se saj. Ajo dhe fëmijët kanë një shëndet shumë të mirë për momentin”, tha burimi i afërt me këngëtaren.

Ndërkohë para 1 dite, Genta ka publikuar këngën e saj më të re “Bad Bitrch” në bashkëpunim me këngëtarët gjermanë  Eko Fresh & Phat Crispy.

Xhirimet e klipit janë bërë gjatë periudhës që Genta ishte shtatzën

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë