Loading…

Pritjes i erdhi fundi: Luana Vjollca zbulon datën e publikimit të këngës së re me Jay Santos

  • 11/08/2020 | 18:09

Pritjes i erdhi fundi: Luana Vjollca zbulon datën e publikimit të këngës së re me Jay Santos

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ditën e sotme ka bërë të ditur datën se kur do të publikohet kënga e saj e re, të cilën e ka në bashkëpunim me këngëtarin latin, Jay Santos, transmeton Gazeta Metro.


Në postimin e saj në Instagram, Luana postoi një poster të shkëputur nga video klipi me anë të së cilës njoftoi se kur do të publikohet kënga e tyre që mbanë titullin “Locos”.

“#Locos!!! Kush është gati? Ruajeni datën!“, ka shkruar ajo sipër fotografisë me yllin latin, mbi të cilën shkruhej data e publikimit dhe ajo datë është 14 gushti.

Ndryshe ditëve të fundit Luana është shfaqur nga studiot e emisionit “Shiko Kush Luan”, gjë me të cilën paralajmëroi që shumë shpejtë do të rikthehet përsëri ky show./gazetametro.net

 

 

View this post on Instagram

 

#LOCOS !!! ??? Who is ready? SAVE THE DATE! ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë