Loading…

Prizren: Hajnat hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin stoli ari, para e dy armë

  • 07/02/2023 | 08:47

Prizren: Hajnat hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin stoli ari, para e dy armë

Një person ka raportuar se persona të panjohur, me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij ku edhe kanë kryer vjedhje, shkruan Gazeta Metro.


Viktima mashkull kosovar, ka raportuar se, personat e panjohur kanë vjedhur, stoli ari, para të gatshme si dhe dy armë.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe se rasti vazhdon të hetohet.

‘‘Fsh. Zojz, Prizren 06.02.2023 – 21:20. Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se i/të dyshuar deri më tani të panjohur, me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij nga ku kanë vjedhur: stoli ari, para të gatshme si dhe dy armë. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, rasti vazhdon të hetohet’’, ka njoftuar PK’ja. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë