Loading…

Prizren, vdekje aksidentale në vendin e punës

  • 11/04/2017 | 18:49

Prizren, vdekje aksidentale në vendin e punës

Në mëngjesin e së martës një punëtor i një ndërmarrjeje private ka vdekur aksidentalisht në vendin e punës në Prizren.


Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin për Koha.net duke thënë se punëtori ka vdekur pasi aksidentalisht është mbuluar nga dheu gjatë punimeve në një kanal të hapur.

Viktima i moshës rreth 45 vjeçare ishte dërguar në spital pa shenja jete.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë