Loading…

Prizrenasit shumë të pakënaqur me punën e Haskukës: Këto janë problemet me të cilat përballen ata

  • 26/06/2021 | 14:24

Prizrenasit shumë të pakënaqur me punën e Haskukës: Këto janë problemet me të cilat përballen ata

Është një nga qytetet më të mëdha të Kosovës dhe ndër më të vjetrit, duke pas edhe turizmin e zhvilluar. Por, qytetarët e Prizrenit kanë shumë pakënaqësi me udhëheqjen në qytetin e tyre, raporton lajmi.net.


Qytetarët e këtij qyteti kanë numëruar për lajmi.net disa nga problemet me të cilat përballen, e për të cilat janë dhënë premtime se do të zgjidhen.

Parkingu i qytetit, teleferiku për në kalanë e qytetit, pastërtia, mungesa e investimeve në sport janë disa nga problemet me të cilat përballen prizrenasit.

Pavarësisht kësaj, ne mesin e qytetarëve ka edhe prej atyre që Prizrenin e shohin qytet pa mungesa.

Më poshtë gjeni mendimet e qytetarëve të Prizrenit në lidhje me atë se çfarë i mungon këtij qyteti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë