Loading…

Prizreni solidarizohet me viktimat në Berlin

  • 21/12/2016 | 09:15

Prizreni solidarizohet me viktimat në Berlin

Një grup i vetëorganizuar nga Prizreni, sot do të ndezë qirinj në nderim të 12’të viktimave në sulmin që ndodhi në Berlin këtë të hënën, shkruan Gazeta Metro.


Aktiviteti do të mbahet sonte në mbrëmje, në sheshin “Shadërvan”, me fillim nga ora 18:00.

Ndryshe, të hënën nga një sulm mbetën të vdekur 12’të persona, dhe u lënduan rreth 50 persona./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë