Loading…

Probleme me ligjin: Angela Martini flet në lidhje me bashkëshortin e saj

  • 10/09/2019 | 12:24

Probleme me ligjin: Angela Martini flet në lidhje me bashkëshortin e saj

Angela Martini tashëm e disa muaj është vënë në qendër të mediave, pikërisht për shkak të problemeve të bashkëshortit të saj që ka ai me ligjin, transmeton Gazeta Metro.


Prej kur u bë i ditur lajmi për problemet e tij, ajo nuk është shfaqur asnjëherë në shoqërinë e tij, duke bërë kështu të mendojnë se mes dyshes nuk ka asnjë lidhje.

Ajo u shpreh se bashkëshorti i saj ka probleme me drejtësinë dhe për këtë arsye nuk janë shfaqur bashkë.

Mirëpo as fansat nuk kanë qëndruar të heshtur dhe e kanë pyetur në Instagram të tregoj se çfarë po ndodh me çiftin.

‘Nuk po të shofim një foto me burrin, na kë bërë merak’, ka shkruar një ndjekës.

‘Unë nuk shqetësohem’, ia ka kthyer Angela Martini duke lënë shumë për të dyshuar./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë