Loading…

Kedsi është duke e rregulluar rrymën në qendër të Prishtinës (FOTO)

  • 14/03/2017 | 19:53

Kedsi është duke e rregulluar rrymën në qendër të Prishtinës (FOTO)

E plotësuar 20:22

Në qendër të Prishtinës, te banesa afër Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik, banoret kanë dalë nga banesat e tyre, kjo për shkakun se ka probleme me Energjinë Elektrike.


Policia e Kosovës është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa KEDS-i është duke punuar.Për Gazeta Blic, Policia e Kosovës thanë se nuk ka rrezik dhe banorët mund të futen nëpër banesat e tyre.

keds

19:53

Në qendër të Prishtinës, afër Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik, banoret kanë dalë nga banesat e tyre, kjo për shkakun se ka probleme me Energjinë Elektrike.


Policia e Kosovës janë në vendin e ngjarjes, ku për Gazetablic, thanë se nuk ka asgjë për panik, gjithçka është nën kontrolle, vetëm priten që të vijnë punonjësit e KEDS, që të rregullojnë problemin.

Ndërsa banoret vazhdojnë të qëndrojnë jashtë objektit banesor, që nga ora 19:00-të.

po1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë