Loading…

Problemet e njerëzve të gjatë (Foto)

  • 13/04/2017 | 11:08

Problemet e njerëzve të gjatë (Foto)

Si duket një ditë tipike e njerëzve të gjatë. Pra.. të qënurit i/e gjatë do të thotë:


Keni arsye të se pse nuk i keni larë flokët
hair

Mënyra se si gatuani mëngjesin duke mos e ditur fare se çka jeni duke gatuar
breakfast

Të bërit e fotografive “pa kokë”
2791955-strbqjr-650-2b82cfba87-1480334457

Vozitja e veturës duke mos i përdorur duart
2791355-jtjdhlw-650-4e6be9ab3a-1480334457

Të qenurit në dy vende në të njëjtën kohë
2791855-ptnmr9r-650-c1ef6e3650-1480334457

Mbrojtëset e gjunjëve duhet t’i mbani gjithmonë me vete
2791405-kneepads-650-10599c8c8a-1480334457

Probleme me teknologjinë
2791805-6as2e-650-d8bfa5cd99-1480334457

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë