Loading…

Producentet po flasin për rikthimin e ‘Gossip Girl’

  • 02/02/2019 | 15:10

Producentet po flasin për rikthimin e ‘Gossip Girl’

Për fansat e Serena van der Woodsen dhe të “Gossip Girl” ka një lajm të mirë, seriali mund të rikthehet me një kapitull të ri, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë prezantimit të programeve, presidenti i “CW”, Mark Pedowitz deklaroi: “Po e diskutojmë. Nuk e di se si mund të arrijmë në një ribërje, por gjithçka varet nga “Warner Bros” dhe producentët ekzekutivë Josh Schwartz e Stephanie Savage.

Episodi i parë i “Gossip Girl” u transmetua në vitin 2007, në SHBA, dhe përfundoi në vitin 2012, duke u bërë një serial ikonë.

Shumë prej protagonistëve e morën famën dhe suksesin pikërisht prej këtij seriali dhe një prej tyre është Blake Lively./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë