Loading…

Profesori rrëfen ferrin e sotëm te rrethi: Më zi sot se para 8 viteve kur votuam VV’në

  • 28/10/2021 | 20:11

Profesori rrëfen ferrin e sotëm te rrethi: Më zi sot se para 8 viteve kur votuam VV’në

Profesori i Shkencave Politike, Avdi Smajlaj ka reaguar ndaj situatës së keqe të krijuar me trafikun në Prishtinë.


Smajlaj përmes një postimi në Facebook ka rrëfyer ‘ferrin’ për të dalur nga Prishtina për shkak të komunikacionit.

“Më ferrë është sot, se sa para 8 vite, kur u votua me zemër”, shkruan Smajlaj.

Ai ka bërë thirrje që në balotazhin mes VV’së dhe LDK’së të votohet me tru e jo me zemër.

“Aman, votoni me tru e jo me se zemër se shkuam posht’ e hajt”, ka përfunduar Smajlaj.

Statusi i plotë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë