Loading…

Projektbuxheti 2017 të diskutohet me procedurë të përshpejtuar

  • 22/12/2016 | 10:58

Projektbuxheti 2017 të diskutohet me procedurë të përshpejtuar

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së Ismet Beqiri,  në seancën e sotme  të kuvendit, ka kërkuar që dy pikat e para të rendit të ditës ajo për deklaratat jashtë rendit të ditës dhe për pyetjet parlamentare të shtyhen në seancën e sotme.

Ai ka bërë këtë kërkesë me arsyetimin se Projektbuxheti për vitin 2017 të diskutohet me procedurë të përshpejtuar./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë