Loading…

Projekti ‘jo në tokë po në shportë’, për vetëdijësimin e qytetarëve

  • 28/03/2017 | 17:33

Projekti ‘jo në tokë po në shportë’, për vetëdijësimin e qytetarëve

Organizata The Way në bashkëpunim me komunën e Prishtinës organizon projektin dizajnimi i kontejnerëve me moton ‘Jo në tokë po në shportë’.


“Ky projekt organizohet me qëllim vetëdijesimin e qytetarëve për hedhjen e mbeturinave dhe mundësi për artiste që të shpalosin talentin e tyre. Projekti do të zhvillohet për 4 ditë dhe mendohet të realizohen deri ne 100 kontejnerë”, tha Gëzime Gegaj, përfaqësuese e The Way.

kuu

Një mbështetje mjaft të madhe  materiale ka dhënë Bau Market i cili ka mbuluar gjithë materialet për realizimin e dizajneve. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë