Loading…
‘Prokurori Blakaj bëri punë të mirë’
  • 21/08/2018 | 22:00

‘Prokurori Blakaj bëri punë të mirë’

Ish-komandanti i përgjithshëm i UÇK‘së, Sylejman Selimi në intervistën për Gazetën Express, ka folur edhe për çështjen e “veteranëve të rrejshëm” që po hetohet nga Prokuroria e Shtetit.


Ai ka lëvduar punën e Prokurorit Elez Blakaj, që u dorëheq pa çuar në gjykatë aktakuzën për të dyshuarit për mashtrim me këto lista.

I pyetur nëse është intervistuar për këtë rast nga prokurori i dorëhequr që ka hetuar listat e veteranëve ai ka mohor të ketë ndodhur një gjë e tillë.

“Jo, jo as nuk me ka pyet kush për këtë rast dhe nuk është interesuar kush për këtë çështje”, tha ai përmes telefonit nga burgu i Dubravës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë