Loading…

Pronari i kthehet nga spitali, qeni me një reagim shumë interesant

  • 30/12/2021 | 09:22

Pronari i kthehet nga spitali, qeni me një reagim shumë interesant

Pronari i retrieverit të artë u kthye nga spitali pasi theu këmbën, por pasi u kthye qeni i tij i bëri një imitim interesant, shkruan Gazeta Metro.


Në një video të publikuar mund ta shihni se si qeni ka tentuar që të solidarizohet me pronarin e tij duke e imituar çalimin e pronarit.

Ngriti njërën putra dhe u hodh përreth, sikur t’i kishte thyer këmbën. “Unë u poshtërova nga qeni im,” tha pronari me shaka.

Këto janë disa nga komentet që janë bërë në këtë video:

“Një qen i zgjuar me një sens të shkëlqyeshëm humori.

“Ai thjesht donte të ishte si ju”.

“Gjëja më qesharake nga të gjitha është se në fund u mbylla në një kafaz”. / gazetametro.net

@pets830

Anyone want to get a dog 🐕😠#foryou #pets #dog

♬ Who Let The Dogs Out – Original – The Doggies

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë