Loading…
Pronari i shtëpisë e zë duke vjedhur, do të habiteni me reagimin e hajdutes
  • 31/10/2018 | 09:20

Pronari i shtëpisë e zë duke vjedhur, do të habiteni me reagimin e hajdutes

Rastet kur gratë vjedhin është rritut ndjeshëm.

Në këtë rast bëhet fjalë për një grua nga Teksasi që u kap në kamera duke vjedhur paketa nga hyrja e një shtëpie.

Gruaja kishte ngarkuar tashmë dy paketa në makinën e saj kur ajo ishte ndërprerë.

‘Hej çfarë po bën? Çfarë po bën?’

Ajo reagoi shpejtë duke e pyetur ‘A është kjo shtëpia e Deborah?’ duke pretenduar sikur ajo kishte gabuar arriti në adresën e gabuar.

‘Jo nuk eshte! Vendos pakot e mia prapa në verandë! ‘ e udhëzoi gruan.

‘Kjo nuk është shtëpia e Deboras? Më vjen keq, “tha gruaja, duke menduar si e pafajshme.

‘O Zot im, më vjen keq!’ hajduti vazhdoi të përsëriste. Shikoni videon e cila gëloi në rrjet:

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë