Loading…

Propagandë e lodhtë nga deputetja e VV’së, tregon një rrëfim me një frizerkë

  • 01/11/2022 | 17:23

Propagandë e lodhtë nga deputetja e VV’së, tregon një rrëfim me një frizerkë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha Kollçaku, me një postim në rrjetin social Facebook ka shkruar se edhe frizerja ku ajo kryen shërbime, ndjehet e sigurt se shefi i qeverisë Albin Kurti nuk nënshkruan marrëveshje të “dëmshme” për vendin, shkruan Gazeta Metro.


Ajo tha se biseda me parukieren e ka befasuar deputeten e në fjalë.

Kollçaku me këtë “konkludoi” se vetëdija qytetare është më e lartë nga ajo se çka inforjmonë mediat.

Postimi i plotë:

“Unë fle rahat, sepse nuk kam frikë që kur të zgjohem do të kuptoj se Kryeministri ynë ka nënshkruar ndonjë marrëveshje të dëmshme për vendin”.

U befasova për të mirë, kur e dëgjova këtë nga një parukiere në sallonin që e frekuentoj. Vetëdija qytetare fatmirësisht është shumë më e lartë, në raport me atë që servohet shpesh nga studiot televizive me tentativë të kotë në deformimin e opinionit publik./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë